درخشیدن تیم فوتسال خانه اندیشه روداب

هفته دولت 7 تیم در شهر روداب به رقابت پرداختندکه در این رقابت تیم خانه اندیشه رودابوتیم صیاد شیرازی به فینال راه یافتند ودر دور نهایی  تیم خانه اندیشه روداب مقام اول تیم صیاد شیرازی مقام دوم وتیم دامرود مقام سوم را کسب کردندودر پایان کاپ وجوایزی اهدا شد. 

/ 4 نظر / 19 بازدید
سبزواری

اخیر جوانکی بنام ایوب ترشیزی مدیر وبلاگ روستای برگو اقدام به راه اندازی وبلاگی کذایی به نام سبزوار بدون سانسور کرده است و با انتشاری اخباری بعضا کذب در پی رسیدن به اهداف خاص خود می باشد. امید است شهروندان سبزواری با توجه به نزدیک شدن انتخابات هشیاری بیشتری به خرج دهند.

روداب من

بچه های وبلاگ روداب من درخشیدن تیم خانه اندیشه روداب را به تمام بازی کنان تبریک می گویند. موفق باشید. ضمنا امروز وبلاگ روداب من متولد شد بد نیست سری بزنید و مارا هم از نظرات خود بهرهمند کنید با تشکر

وبلاگ سلام نوجوان

مطالب شما بسیار جالب و خواندنی بود . موفق باشید.حتماَ سری به وبلاگ ما نوجوانان هم بزنید و با راهنمایی های خود ما را در بهتر شدن وبلاگ یاری فرمایید

اخبار روداب

باسلام با آرزوی توفقیات روز افزون شما در عرصه وب در صورت تمایل مشخصات کامل خود همراه با مدرک تحصیلیتان را برای ما ایمیل کنید. با تشکر - وبلاگ اخبار روداب.